Львів готується до ІI Всеукраїнського форуму молодіжної політики

Як повідомляє прес-служба ЛМР, зважаючи на запит молодіжного середовища щодо подальшого розвитку молодіжної політики на локальному та національному рівнях, ініціатива проведення всеукраїнського молодіжного форуму знайшла велику підтримку у Львові.

Відтак, сьогодні, 20 червня, сесія ЛМР прийняла ухвалу Про підготовку та проведення ІI Всеукраїнського форуму молодіжної політики, який відбудеться у місті вже вдруге, цьогоріч 7−8 вересня на! FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24−26. Об этом сообщает paralel-media.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺТорік вже проводився молодіжний форум, адже Львів був молодіжною столицею, ми зібрали близько 3000 учасників і молодь Львова, студентство, представники громадських організацій сказали, що місту потрібен такий щорічний фестиваль, тому 7−8 вересня ми пропонуємо організувати такий фестиваль з цікавими темами для обговоренняʺ, — розповів Олександр Кобзарев, директор КУ ʺІнститут містаʺ.

Всеукраїнська подія для молоді — зустріч змінотворців, спілкування та інтерактив задля порозуміння. Учасники обговорюватимуть важливі питання молодіжної політики в Україні, ділитимуться досвідом реалізації крутих локальних та всеукраїнських молодіжних ініціатив.

Організаторами цьогорічного форуму є ініціативна молодь Львова, представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій — Львівський молодіжний клуб, Центр ініціативної молоді, Львівський кластер розвитку освіти та креативності, EGEA Lviv, Пласт, а також комунальних установ — Інститут міста та Львівський міський молодіжний центр.

Організатор очікують 1500 учасників та учасниць зі всієї України.

ʺМи пропонуватимемо учасникам та учасницям Молодвіжу різні формати для роботи: воркшопи, лекції, дискусії, конкурси, вечірки, обговорення, хакатони, презентації… Це дозволить інтерактивно та весело поговорити й опрацювати важливі молодіжні провокативні теми. Лідери думок працюватимуть разом із нами: це відомі та успішні люди, які не тільки мотивують змінювати, але й заохочують постійно шукати інноваційні та актуальні рішенняʺ, — коментує головний координатор заходу Олег Малець.

До 1 серпня діє реєстрація на Молодвіж: https://forms.gle/WyeLKkhSZ6QCL6oS7

Фінансування форуму буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку м Львова та становитиме 498 000₴

За цю ухвалу проголосувало 45 депутатів.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lviv_gotuietsya_do_ii_vseukrainskogo_forumu_molodizhnoi_polityky_319128.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя